Kurzy angličtiny

Nabídka audio kurzů angličtiny

Kurzy obecné angličtiny

Cíl kurzu: Tento kurz je zaměřen na systematický rozvoj jazykové kompetence v anglickém jazyce. Seznámíte s běžnými tématy každodenního života, osvojíte si adekvátní slovní zásobu a postupně zdokonalíte svou komunikativní kompetenci v anglickém jazyce v běžných praktických situacích.

Kurz je určen pro: kohokoli, kdo se chce naučit anglicky, kdo rád cestuje a komunikuje s cizinci

Uroveň kurzu: A0, A1, A2, B1, B1, C1, C2

Kurzy technické angličtiny

Cíl kurzu: V kurzu technické angličtiny se seznámíte se zvláštností technické terminologie, její správné pochopení a použití v praxi. Dále se seznámíte s typickými situacemi, které se vyskytují v provozu různých průmyslových odvětví a vyžadují určité jazykové i sociální dovednosti.

Kurz je určen pro: taviče, slévače, elektrikáře, pracovníky udržby aj., kteří v práci komunikují s externími firmami, a také pro policisty, hasiče, vojáky

Úroveň kurzu: A0*, A1*, A2, B1, B2, C1, C2

*kurz je možné absolvovat i jako úplný či falešný začátečník, ale z vlastní zkušenosti doporučuji technickou angličtinu začít se znalostmi obecné angličtiny alespoň na úrovni A2

Kurzy obchodní angličtiny

Cíl kurzu: V kurzu obchodní angličtiny se setkáte s běžnými situacemi obchodního jednání, které vyžaduje určité formální postupy a chování a na tyto modelové situace se díky kurzu připravíte nejen z hlediska jazykové kompetence, ale i kulturních stereotypů mezinárodní komunikace.

Kurz je určen pro: zaměstnance oddělení HR, kvality, nákupu, účetnictví aj.

Úroveň kurzu: A0, A1, A2, B1, B2, C1, C2

Kurzy pro studenty SŠ, VŠ

Cíl kurzu: Tento kurz je vhodný pro studenty a jako doučování nejen pro ty studenty, kteří mají s angličtinou potíže, ale i pro ty, kteří se chtějí naučit více než jen ve škole. V rámci kurzu je možné absolvovat i odborné lekce se zaměřením na morfologii nebo syntax angličtiny.

Kurz je určen pro: kohokoli, kdo potřebuje pomoci se školní látkou SŠ, VŠ

Úroveň kurzu: A2, B1, B2, C1, C2

NENAŠLI JSTE KURZ, KTERÝ HLEDÁTE? NAPIŠTĚ MI:

Co budete potřebovat?

K audio lekci budete potřebovat pouze kvalitní sluchátka a jakékoli, dnes naprosto běžné užívané zařízení jako je smart phone, tablet, laptop nebo stolní počítač.

Určitě doporučuji nepodceňovat důležitost sluchátek. Ač není podstatné se během lekce vidět, je naprosto nezbytné velmi dobře slyšet a být dobře slyšen.

Dále budete potřebovat aplikaci, která umožňuje funkce jako je sdílení obrazovky, předání řízení obrazovky a ukládání souborů, a je ji možno užívat na všech zmíněných zařízeních interaktivně, například MS Teams, který lze stáhnout zdarma.

Jak audio lekce probíhají?

Audio lekce angličtiny nejsou pouze o mluvení a poslouchání. Díky modernímu přístupu a moderním technologiím na Vás čeká:

  • logické a systematické učení v zábavné a jednoduché formě
  • videa a audia ke všem textům
  • rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou
  • rozdíly mezi formální a hovorovou angličtinou
  • důraz na všechny dovednosti - mluvení, poslech, čtení, psaní a výslovnost

Audio lekce jsou podporovány skvělou výukovou aplikací, která nabízí nespočet e-učebnic angličtiny a kterou je možné v rámci kurzu používat zdarma a to na všech zmíněných zařízeních.

Díky aplikaci, která nabízí i širokou škálu témat pokrývající obecnou i odbornou angličtinu, Vám mohu sestavit kurz přimo na míru. Prostřednictvím šikovně zakomponovaných cvičení v aplikaci a jednoduchého audio hovoru Vás aktivně zapojím do angličtiny a můžete se tak efektivně a zároveň jednoduše vzdělávat odkukoli, kde budete mít alespoň minimum dat. :-)

Objednejte si audio lekci angličtiny ještě dnes!

Vyzkoušejte si zkušební audio lekci zdarma a dozvěďte se o mně a mé výuce více.