ORGANIZACE KURZŮ

Poskytuji individuální i skupinové online lekce anglického jazyka ve formě standardního či intenzivního kurzu a individuální offline lekce - přes klasické telefonování ve standardní formě.

Standardní kurzy angličtiny

Standardní kurz angličtiny probíhá pravidelně 1x nebo 2x týdně a hodí se pro každého, kdo se chce postupně a systematicky zlepšovat v angličtině. Můžete si vybrat časové rozpětí jedné lekce: 30 minut, 45 minut, 60 minut nebo i 90 minut. Nejoblíbenější jsou 45minutové lekce.

Intenzivní kurzy angličtiny

Intenzivní kurz angličtiny nabízí minimálně 3 lekce v jeden den a je ideální pro přípravu na zkoušky či pro časově vytížené. Probíhá obvykle pravidelně jednou za 14 dní, ale i pouze jednou nárazově například před zkouškami jako intenzivní procvičování. Lekce tohoto kurzu jsou realizovány jako 45minutové bloky s 15minutovými přestávkami.

Jak a kde kurzy angličtiny probíhají?

Kurzy angličtiny probíhají přes audio hovory a budete tedy potřebovat kvalitní sluchátka s mikrofonem a dále telefon, tablet, laptop nebo stolní počítač.

Lekce jsou podporovány skvělou výukovou aplikací Oxford Learners' Bookshelf, která nabízí nespočet e-učebnic angličtiny, které je možné používat online i offline na všech zmíněných zařízeních.

Prohlédněte si krátkou ukázku aplikace na videu.

Díky Oxford Learners' Bookshelf, která nabízí širokou škálu témat pokrývající obecnou i odbornou angličtinu, Vám mohu sestavit kurz přimo na míru. Prostřednictvím šikovně zakomponovaných cvičení v aplikaci a jednoduchého online či offline hovoru Vás aktivně zapojím do angličtiny a můžete se tak efektivně a zároveň jednoduše vzdělávat odkukoli - doma, v práci nebo i tam, kde nejsou žádná data třeba v parku nebo na procházce. :-)

Učte se anglicky s interaktivní aplikací Oxford Learners' Bookshelf

  • logické a systematické učení v zábavné a jednoduché formě
  • praktická angličtina, videa, audia ke všem textům a e-knihovna
  • rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou
  • důraz na všechny dovednosti - mluvení, poslech, čtení, psaní a výslovnost

V rámci kurzu angličtiny s virtuální lektorkou přístup k e-učebnicím v aplikaci zdarma!

A audio lekcí to nekončí...

V rámci audio kurzů angličtiny na Vás ještě čeká spoustu výhod.

Nezávazná konzultace

Nejste si jistí, co přesně potřebujete a jaká forma či obsah výuky Vám konkrétně bude skutečně vyhovovat? Napište mi a já Vám pomohu se lépe rozhodnout.

Rozřazovací test

Ještě než se rozhodnete, zda se se mnou začnete učit anglicky, mohu Vám na přání vypracovat rozřazovací test přímo na míru.

Zkušební lekce zdarma

A abyste se skutečně mohli rozhodnout, nabízím Vám zkušební audio lekci angličtiny zdarma. Uvidíte, že si angličtinu přes hovory hned oblíbíte. :-)

Sleva na učebnici

A pokud se mnou audio lekce angličtiny zahájíte a budete mít zájem o klasickou učebnici, čeká na Vás i příjemná sleva na tuto papírovou učebnici.

Extra materiály k výuce

Pokud budete mít chuť se vzdělávát i mimo naše lekce, mám pro Vás mnoho  dodatečných materiálů k sebevzdělávání - gramatická cvičení, procvičování výslovnosti, časopisy, audio knihy i písničky a hry. "Úkoly" dle Vašich potřeb jsou též samozřejmností.

Kontrolní testy

Aby člověk nezahálel, nezapomněl a udržel si dlouhodobě motivaci se vzdělávat, je dobré si čas od času udělat "kontrolní" test. Pokud budete mít zájem, takové testy Vám mohu pravidelně vypracovávat dle Vašich konkrétních potřeb.

Kdy kurzy angličtiny probíhají?


  • Lekce probíhají denně od pondělí do neděle od 6:00 do 12:00.
  • Rozvrh je flexibilní - je možné se domlouvat z hodiny na hodinu, kdy bude další lekce
  • Rozvrh není striktní - můžete mít lekci jednou za týden nebo i jednou za 14 dní, pokud Vám to tak bude vyhovovat
  • Lekce intenzivního kurzu je možné absolvovat i jen jednou, například jako procvičování před zkouškami
  • Intenzivní kurz je možné absolvovat i prezenčně u Vás doma

Přestaňte se bát mluvit anglicky s virtuální lektorkou angličtiny.

Angličtina přes hovory - nejjednodušší řešení, jak se anglicky skutečně rozmluvit.