Proč audio lekce?

Zastavte se na pár minut, ať už jste kdekoli, popovídejte si se mnou v angličtině a udělejte něco užitečného nejen pro sebe.

Šetříme náš čas
Šetříme naše finance
Šetříme přírodu

... A při tom všem se učíme anglicky.


Věděli jste, že jeden hodinový video hovor vyprodukuje minimálně 157 gramů CO2 a oproti tomu jeden hodinový audio hovor pouze 6.2 gramů? Pokud Vám záleží na přírodě a není Vám lhostejné kolik znečištění Vaše denodenní aktivity vytváří, audio lekce jsou skvělá příležitost, jak se nejen naučit anglicky, ale i chytrý způsob, jak ještě více snížit svou celkovou uhlíkovou stopu. :-)

A nejen to. Mezi další výhody audio lekcí patří i velmi dobrá dostupnost v oblastech s méně kvalitním internetovým spojením, zachování soukromí, flexibilita plánování a odstarnění nepříjemností při učení na dálku jako je například rozptylování pozornosti a nepřiměřené psychické zatížení, které může video hovor některým studentům způsobovat.

Při audio hovoru se můžete pohodlně soustředit na to podstatné - Vaší angličtinu a její praktické použití. Aktivním posloucháním a mluvením v angličtině získáte postupně více sebevědomí a uvidíte, že velmi brzy ucítíte rozdíl ve Vašich schopnostech angličtinu používat plynule, přirozeně a spontánně. Vyzkoušejte si zkušební audio lekci nebo se podívejte na recenze!